0
Мій кошик

Відгуки про магазин

5.0
7 відгуків
Сортування:
Велике спасибі за неймовірні листівки з не менш неймовірними подарунками! Безперечно замовлятиму у вас ще!!
Відповісти
Постійно роблю замовлення в даному магазині. Завжди великий вибір листівок, якісні зображення. Обожнюю звороти в клітинку.
Замовлення приходять дуже швидко в неймовірному пакуванні і завжди тішать неочікувані бонуси! Бажаю магазину процвітання і більше клієнтів! З нетерпінням чекаю на новинки!

Відповісти
Доброго вечора! З великою подякою Вам! Вже вкотре отримую листівочки і кожного разу це свято :) Якість листівок чудова, ціна приємна, кожного разу витягаю приємні подаруночки и радію як дитина )) Листівки завжди запаковані так турботливо, наче це посилочка від родичів ). Дуже дякую і рекомендую цей чудовий душевний магазинчик! Бажаю Вам розвитку і чекаю на новенькі цікаві поповнення асортименту :)
Відповісти
Чудовий магазин. Прислали мені листівки в чудовому пакуванні: в папері, красиво складено, суцільне задоволення! Ще й з невеличкими подарунками... І якість листівок на достойному рівні. Рекомендую!
Відповісти
2 рази замовляла з цього магазину. Все надходить швидко. На пошту приходить звіт, квитанція. Усе прозоро,не шахрайство. Ціна доступна на листівки. Сама листівка яскрава. Подобається що на звороті листівки є трішки прочерченої клітинки, її майже не видно. Це дуже зручно рівно, гарненько підписувати листівки. На сайті є ексклюзивні дерев'яні листівки. Дуже класні!!!Рекомендую!

Бажаю магазинчику надалі більше розвиватися і розширювати свій асортимент. Чекаю новорічну тематику
Відповісти
Дуже сподобалися листівки, якісні, великий вибір фотолистівок, цікаві сюжети. Дякую за швидку доставку, гарне оформлення і подарунки до замовлення.
Відповісти
Щиро дякую за прекрасне замовлення. Дуже красиві видові листівки та неймовірні дерев'яні! Також хочу відмітити якісне обслуговування, швидку доставку та реагування на особисте прохання! Бажаю успіхів магазину листівок!
Відповісти
Вгору